Світильники в наших оселях займають гідне місце з поміж інших елементів декору. Тобто на сьогоднішній день світильники перестали бути лише світильниками, тепер це справжні витвори мистецтва, які здатні не лише освітити але і прикрасити оселю.

Завдяки використанню новітніх технологій в виробництві світильники стали більш вишуканими, а використання композитних матеріалів дало змогу дизайнерам та виробникам світильників вигадувати та виробляти  їх на будь який стиль та смак.

Купити світильник на сьогодняшній день також не складає труднощів. Купити світильники можна не лише завітавши до магазину світла, це зручніше зробити через інтернет-магазини світла. Головне визначитися та вибрати саме ті світильники які повною мірою будуть відповідати вашим очікуванням чи вимогам.

Обираючи світильники слід звертати увагу на матеріали з яких виготовлені світильники, потрібно зважати на те яке джерело світла використовується в тому чи іншому світильнику чи в тій чи іншій моделі світильника. Останнім часом більшість виробників світильників віддають перевагу застосуванню світлодіодних модулів у виробництві різноманітних світильників. Обираючи світильники зі звичайними цоколями ми самі можемо вирішувати які лампи ми бажаємо використовувати, та обирати як ватність так і температуру світла, чого не можна зробити в світильниках де виробник встановив led-модуль.

Класичними залишаються хрустальні світильники та світильники виконані з металу у вигляді кованих чи їм подібним елементів, але використання таких світильників накладає певні обмеження, адже, як правило такі світильники розраховані на досить високі стелі, звичайно їх можна укоротити, але висота стелі не може бути меншою за 2,7м.

Різномаїття стельових (потолочних) світильників дозволяє вирішити проблему з невисокими стелями. Такі світильники зайняли дуже великий сегмент у кожного з виробників, адже переважна більшість квартир та будинків мають таку ваду як невисока стеля.

Дякуючи таким світильникам будь яка оселя чи окрема кімната в квартирі може виглядати дуже вишукано.